Online Sınav Nedir, Nasıl Yapılır?


Katılımcı ve eğitmenin bir arada bulunmadığı, internet üzerinden yapılan sınavlara online sınav denilmektedir.

Pandemi döneminde neredeyse tüm eğitim kurumları online sınav sistemleri ile hem online eğitimler hem de online sınavlar yapmaya başladı. 

Pandemi etkisini azalttıktan sonra her ne kadar yüzyüze eğitime geçilmiş olsa da online sınav sistemlerinin hem kolaylığı hem pratik bir şekilde sonuç ve değerlendirme özelliklerinden dolayı vazgeçilmemiştir.

Gün geçtikte uzaktan eğitim veren kurumlar da çoğalmaya başlamıştır. Sadece bu noktada bile online sınav ve eğitim programlarına olan ihtiyaç gün geçtikte çoğalmaktadır.

Sinavol Online Sınav Sistemi, Kurum ve kuruluşların gerek öğrenci, gerekse personelleri ile ilgili eğitim planlaması yapmalarına, soru bankası oluşturup, online ve yüzyüze sınav hazırlayabilmelerine ve sınav sonrası gelişmiş rapor ve analizlere ulaşabilmelerine olanak sağlayan online uygulamadır.

Sınavol Online Sınav Sistemi; eğitimciler, öğrenciler ve veliler için tasarlanmış olup içerisinde barındırdığı çeşitli modüller kapsamında doğru bir sınav sistemi olarak gelişmeye devam etmektedir.

Sınavol Online Test ve Sınav Sistemi programı ile ilgili detaylı bilgi almak için info@sinavol.com.tr Mailden bize ulaşabilir, www.sinavol.com.tr web sitemizi inceleyerek ücretsiz demo formu doldurabilirsiniz.